Звітність -2018                     
Звіт про роботу  пришкільного табору з денним перебуванням
                                     « Сонечко»
 на базі Злинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», який знаходиться за адресою: с.Злинка, в Центральна, 232
Пришкільний табір з денним перебуванням « Сонечко» був створений та працював на базі Злинського НВК з 31 травня 2018 року по 19 червня 2018 року. Тривалість перебування – 6 годин на день.  До відпочинку у таборі було залучено 88 вихованців . Мовна група з вивчення французької мови у кількості 10 вихованців. У таборі працювало 18 осіб -  10  вихователів, старший вихователь, спортивний інструктор, медична сестра, завгосп, кухар, помічник кухаря, прибиральниця.
  Робота у таборі проводилася згідно затвердженого плану роботи табору. Протягом відпочинку вихованці відвідали Хутір Надію, Оникіївський лісгосп, дендропарк, музей села, сільську бібліотеку. Переможець районного конкурсу « Дзвіночок» Голованова Поліна взяла участь у районному святі до Дня захисту дітей. Також вихованці протягом відпочинку подорожували рідними стежками до водойм, на луки, відвідали базу фермерського господарства, відпочивали у парку відпочинку  « Затишок», та на дитячій площадці на території  « Рассвєт», мали змогу пограти у волейбол на новоствореній волейбольній площадці. Також вихованці активно займалися спортом – освоїли гру настільний теніс( нам подарували тенісний стіл),  лапту. День Малих олімпійських ігор пройшов дуже цікаво і весело. Також протягом зміни значна увага приділялась національно-патріотичному вихованню. У рамках проекту « На цій землі я народився» вихованці нашого табору відвідали Мануйлівський НВК, де познайомилися з історією села Мануйлівка, Лутківка, побували у церкві, яка має давню історію, познайомилися з своїми однолітками. В той же час ми приймали у себе вихованців Мануйлівського НВК, які активно займалися спортом разом з нашими учнями, потім відвідали театральну студію ( у нас за планом був День театру), пограли в ігри, стали учасниками художньої школи малювання. Також вихованці протягом табірної зміни доповнювали матеріалами проект « Люби і знай свій рідний край». Цікавими та змістовними були День італійця, День індіанця, День капелюшка.  В таборі працювала мовна група під керівництвом вчителя іноземної мови  Ревви Г.І. Вихованці продовжили вивчення французької мови.
 Відпочинок у таборі здійснювався за рахунок коштів державного бюджету, а також за батьківські кошти( оплата поїздок).
  Робота в пришкільному таборі була направлена на реалізацію права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних потреб.

Начальник табору                                           Л.І.Ковальова

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Ми хочемо миру